Великдень з Україною у серці
                                                   Христос Воскрес!
                                                  Воістину Воскрес!
    Зараз ми сильні у спільній молитві  і  просимо лише одного –  перемоги світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Ісус Христос помирав за нас, за наші гріхи і Воскрес на третій день, здолавши смерть, і ми віримо в те, що Україна переможе, наші воїни світла проженуть всю нечисть, все зло з нашої мирної землі.
     Сьогодні бажаємо не веселого Великодня, а мирного і спокійного. Це свято дає нам велику надію, що після нього обов’язково буде перемога України, її злагода і процвітання.
Український народ не можливо здолати, у вірі наша сила, наш дух – незламний, наші традиції – вічні.
    Саме з такими думками учні нашого ліцею, а також вчителі і вихователі долучились до фото-челенджу “Великдень з Україною у серці”,  який організувало учнівське самоврядування, разом з керівником Галиною Грицук.
   Маємо цього року і традиційні “гуцульські” пасочки, спечені у печі, з вербовими гілочками, а є сучасні, також є декоровані вічними символами України, маємо з горіхами, сухофруктами, цукатами…
     Хтось з дітей пік вперше а хтось вже справжній професіонал і поділився з нами відео самого процесу випікання.
   Пам’ятаймо, який духовний зміст несе це свято. Бережіть себе і своїх близьких! Не дозволяйте злу проникати в вашу душу! Плекайте в собі добро! Шануйте українське, рідне! Зберігаймо наші традиції та звичаї! Борімось за мир і свободу!
Христос Воскрес!