Народознавча година “Кутя в макітрі, трепетна свіча та коляда, що лине аж до неба…”
А час летить невпинно, ніби коні. І ось вже знову Святвечір настає… Та, незважаючи на все, ми знаємо, що обов’язково, за будь-яких обставин він до нас прийде…
До педагогів та учнів Івано-Франківського спортивного ліцею, Святий вечір із смачною кутею, пахучим дідухом, уже прийшов 20 грудня, під час народознавчої години “Кутя в макітрі, трепетна свіча та коляда, що лине аж до неба…”, організаторами якої були вихователі Орися ВІЗНЮК, Ірина КУПЧАК, бібліотекар Марія ХМІЛЬ, заступник директора з виховної роботи Людмила АНДРЕЙЧУК та педагог-організатор Галина ГРИЦУК. Це була маленька репетиція величного свята – Дня народження Ісуса Христа.
Ми відтворили традиції Святвечора, розповіли про святкування Різдва у різних регіонах нашої країни, молилися за мир в Україні, смакували кутю та колядували. Так мило лилася із душ наших колядка: і автентична, і сучасна.
Ми віримо та знаємо, що наші традиції та звичаї продовжаться у віках, тому що наш народ не здолати, бо Ісус завжди народжується та живе у наших серцях зігріваючи своєю любов’ю.