Пригадуючи попередній рік ми бачимо його наче з минулого життя.

Пригадуючи попередній рік ми бачимо його наче з минулого життя. Кожен з нас щось планував, загадував бажання, ставив мету, ціль, мріяв…
Та в лютому у двері нашого дому, що зветься “Україна” постукали непрохані гості, зайшли, не питаючи дозволу, почали руйнувати все довкола.
У 2022-му ми часто плакали, але й щиро сміялися, ми втратили “Мрію”, але не згубили надію та віру, ми переживали, але не боялися, знімали патріотичні тік-токи, разом з нашими воїнами ЗСУ, які підіймали дух українців, хоробро дивились в обличчя ворогу, який планував знищити нас за 3 дні, шукали підтримки у світу і знайшли справжніх друзів.
Питання “Як ти?” стало символом року, що минає, адже несе у собі глибокий зміст. Назавжди залишаться у пам’яті повітряні тривоги проведені в укриттях, бомбосховищах та коридорах, які, нажаль, тривають і надалі, бо війна плавно переходить у наступний рік, знищені школи, садочки, лікарні, “незламна” шафка і півник з Бородянки, Ірпінь, Буча, Гостомель, мільйони біженців та внутрішньо-переміщених осіб, російський “воєнний” корабель, що тепер на дні Чорного моря, острів Зміїний, що став символом незламності та відстоювання свого, американські Himars, турецькі “Байрактари”, що вселяли в нас надію, та мали неабиякий позитивний вплив на хід війни, собака “Патрон”, який став улюбленцем мільйонів дітей та дорослих, трактор, що тягне російський танк, марки “Укрпошти”, які всі бажали придбати, легендарна Чорнобаївка, перемога України на Євробаченні, “Ой, у лузі червона калина похилилася”- стрілецька пісня, якій надав нове життя Андрій Хливнюк і яку співає разом з нами увесь світ, “Азовсталь” та його захисники – символ стійкості та опору російським окупантам, пішохідно-велосипедний скляний міст у Києві, який витримав хвилю ракетного удару, статус “Кандидата на вступ у Євросоюз”, генератори – як символ боротьби з темрявою, яку принесла нам росія, обійми, посмішки близьких та підтримка цілого світу.
Дякуємо Богу, що подарував нам цей рік, яким би складним він не був, воїнам, що сміливо бережуть наш спокій на передовій і захищають ціною власного життя, волонтерам, праця, яких надзвичайно важлива, кожному українцю, що працює і всіма силами наближає нас до ПЕРЕМОГИ!
Нехай 2023-й рік стане роком великих здобутків, позитивних змін, нових звершень та відбудови нашої країни.
Отож, ми з учнівським самоврядуванням провели у ліцеї акцію “Побажання для України у 2023 році” (керівник Галина ГРИЦУК). Усі учні писали щиро, з вірою у вільне, мирне майбутнє і ці побажання ми помістили на нашу новорічну ялинку, яку попри все, прикрасили, бо ніхто і ніщо не зможе забрати свято у наших дітей.
Можна вимкнути світло в кімнаті, у місті, на вулиці та не можливо вимкнути світло нашої душі, тому ми разом з вокальним гуртком ліцею даруємо вам у передноворічний час це відео. Пісню, яку ми робили з особливою любов’ю і теплотою. Адже у піснях українці завжди оспівували те, що на душі та серці.
Даруйте світло, любов, доброту один одному, адже це саме те, що відрізняє нас і допоможе пережити ці складні часи та у 2023-му наша Україна отримає довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!
Сьогодні опівночі ми загадаємо одне бажання на всіх, яке обов’язково збудеться.
Слава Україні! Героям Слава!
Спокійного Нового року та мирних Різдвяних свят!