Тиждень доброчесності
У рамках Тижня доброчесності 2.12.2021 р. у 8В класі було проведено урок на тему:”Магічний урок доброчесності”, під керівництвом класного керівника Т. О. Сегиди та вихователя О. М. Семанів. Метою уроку було проаналізувати серед учнів знання з етики та доброчесності, розглядаючи різні життєві ситуації та вчинки. Учні усвідомили важливе  правило у житті: “Доброчесність – це чинити правильно навіть  тоді, коли тебе ніхто не бачить”
У рамках  «Тижня доброчесності» у 10-Б класі був проведений  інтерактивний урок  «Академічна доброчесність. Проблеми та перспективи», під керівництвом  вихователя Мулик В.А. та класного керівника  Худоноговою М.А.
Для чого бути доброчесним?
Як це бути доброчесним?
Які найважливіші складові академічної доброчесності?
Що вважається порушенням академічної доброчесності?
Які види академічної  недоброчесності?
Учні обговорили  різні ситуативні  випадки, вчилися аналізувати і визначати які види академічної  недоброчесності були в тому чи іншому випадку. І на завершення уроку склали правила  доброчесності для класу.
До Всеукраїнського  тижня Доброчесності відбувся виховний захід  форум-театр “Моя позиція!”
Як правильно поводитися у разі порушення академічної доброчесності?Чим керуємося, коли шукаємо легкі шляхи подолання труднощів?
Що означає “гідність” та “честь” для мене?
 Учні 9-П підготували імпровізовані ситуації та в інтерактиві демонстрували усі варіанти можливої поведінки героїв.
Було креативно, цікаво та пізнавально!)
*Будьмо чесними та пам’ятаймо слова прикарпатського  науковця, історика Петра Арсенича: “Поважайте чужі слова настільки, щоб не привласнювати собі!”
29.11.2021 р. в 11-А класі до Всеукраїнського тижня Доброчесності було проведено «Магічний урок доброчесності».
Учні  обговорили різні ситуативні завдання, що спонукали їх до доброчесної поведінки в повсякденному житті.