Чи можна це забути ?!
Сонце…Море вражень…Хвилювання…Безмежний позитив…
Тиждень на олімпіаді з правознавства у Білій Церкві! Прекрасний досвід у спілкуванні із талановитою молоддю, творчими вчителями та успішними людьми у сфері права.
Біла Церква зустріла нас теплом та гостинністю працівників Академії неперервної освіти, на базі якої і відбувався VI етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.
Наша команда мала можливість поспілкуватись з активним учасником олімпіад, а сьогодні заступником Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Петуховим Сергієм Ігоровичем. Приємна та цікава бесіда стала хорошим стимулом для моїх учнів працювати над собою. 
У той час коли олімпіадисти виконували завдання, ми –керівники команд активно працювали за круглим столом з головним спеціалістом департаменту загальної середньої освіти МОН Раїсою Євтушенко. З оновленою програмою предмету “Правознавство” нас ознайомила старший науковий співробітник лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук вчитель-методист Тетяна Ремех.
У час відпочинку для нас провели екскурсію дендрологічним парком “Олександрія”, який було закладено у 80-х роках XVIII століття графом Ксаверієм Браницьким. Названо парк на честь дружини графа – Олександри. Нині “Олександрія” офіційно вважається найбільшим (площа близько 406 га) та найстарішим дендропарком України.

 

Незабутньою подією стала ця олімпіада для Руслани Головко, бо саме тут вона відсвяткувала свої 17 років. Звичайно, були подарунки, вітання, сюрпризи 🙂
На другий день, після останнього випробування ми побували у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського. Пам’ятаєте страшне для кожного актора «Не вірю!» Станіславського? Так от, це аж ніяк не про театр Саксаганського. Якщо хочете побачити справжнє життя, усі його сторони, усі переживання і радощі, то вам сюди. Вдячні за емоції!
Так, ми не перші, але з нами найкращі, які надихають на успіхи! На фото у нашому колі Інокентій Миславський (м. Харків) – щасливий переможець. Усі молодці, бо всі доклали багато зусиль, аби побувати на цьому Олімпі: Зорій Богдан, Тепак Святослав, Лесюк Христина, Михайлюк Наталія, Медвідь Володимир, Головко Руслана.
А далі повернення з Києва додому…
Довга прогулянка київськими славними місцями…
Довга зупинка перед Будинком Уряду України… Роздуми чому все так складно… І віра, що все буде добре, бо ці діти готові до кращого майбутнього.
27-31 березня 2016 року