День знань

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні учасники освітнього процесу: педагоги, батьки, учні!!!

Щиро вітаємо з прийдешнім Днем знань — справжнім святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім ліцеїстам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки — педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Батьки завжди є надійними друзями навчального закладу. Ми впевнені, що спільними зусиллями допоможемо нашим дітям здобувати якісні знання, обрати правильний життєвий шлях.

Дирекція ліцею повідомляє, що з 1 по 12 вересня 2020 навчальні заняття будуть здійснюватися з використанням дистанційних технологій, у зв’язку з встановленням з 00.00 годин 31 серпня 2020р. «червого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 (відповідно до позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол від 28.08.2020р. №43).

Про будь-які зміни в організації освітнього процесу Вас буде повідомлено на сайті навчального закладу.

 

Зі святом, дорогі друзі!

Щасти Вам!!!

Директор ліцею-інтернату