DSC_1059

ІV етап ХХVII Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

В період 17-21 березня 2019 року в Івано-Франківському академічному ліцеї-інтернаті Івано-Франківської обласної ради проводився ІV етап ХХVII Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Учасниками і переможцями були учні різних областей України. Талановита молодь показала високий рівень знань з правознавства і показала, що в майбутньому Україна матиме успішних юристів та керівників держави.

DSC_0937DSC_0947DSC_0816DSC_0696DSC_0929

На високому рівні виступили команда з Івано-Франківської області; керівниками команди були Кульчак Леся Степанівна та Забавська Ольга Ігорівна, які координували обдарованих учнів Прикарпаття, а саме: Депутат Діана, Овчарик Юлія, Кравчук Юлія, Олійник Олексій, Стефанів Юлія, Курдига Роксолана. Серед учасників команди була учениця нашого ліцею Овчарук Юлія, яка зайняла ІІІ місце.

DSC_1064

Адміністрація та педагогічний колектив вітають ученицю 11 П класу Овчарик Юлію та вчителя Кульчак Лесю Степанівну з перемогою. Бажаємо не зупинятися на досягнутому і долати нові вершини…