крин 3

Криниця душі народної

Традиції – це той місток, який єднає покоління… Такий зберемо урожай, яке посіємо насіння. Прислів’я, приказки, казки всі ми повинні добре знати, іще народні пісеньки і колискові-колисанки… Яка багата в нас душа… Та в думці десь жевріє відчай: якщо забудеться усе??? Чи будемо зватися ми українцями???

А щоб десь хоч трішечки засвітити у дитячих душах вогник любові до нашого, рідного, до українського, уже традиційно у Івано-Франківському академічному ліцеї-інтернаті проводиться тиждень народознавства. І ось, як підсумок гра-екпрес “Криниця душі народної” (у рамках етнопроекту “Криниця душі народної”), яку підготували та провели, у творчій співпраці, педагоги: Яцишин С.В., Галян Т.В., Дутчак О.С., Мельник І.Б.

Гралися-подорожували у країну народознавства учні 8-І та 8-П класів (команди “Гуцули-інформатики” та “Українці”), а супроводжували їх ведучі, учениці 10-Ф класу.

Перемогу отримала команда “Українці”, яка показала кращі знання з народознавства. Надіємось, що любов до рідного, українського, завжди грітиме їхні серця.

крин 2крин 4