Поїздка в Горохолино

Допомагати, любити свого ближнього, проявляти милосердя до скривдженого долею і життям людини, не оминути чужої біди завжди й в усі часи являлось важливою заповіддю християнства. Ці важливі, моральні істини людського співжиття для нас завжди розкривають та доносять нам у своїй щоденній праці вихователі нашого ліцею-інтернату.

DSC_0439 DSC_0469

Тому в оці грудневі дні, дні великого передріздвяного посту, напередодні свята св. Миколая ми, учні обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості, разом із нашими наставниками У.С. Фущич та Л.Т.Владикою вкотре відвідали із благодійною поїздкою будинок матері і дитини у с.Горохолино.

DSC_0508 DSC_0474

З теплотою і радістю зустріли нас маленькі діти – мешканці цього закладу. Великою радістю світились їхні оченята. Щире і душевне спілкування з ними, підготовлена та представлена нами лялькова вистава «Світ казки», подарунки до свята Миколая були для них тією невеличкою дещицею, що ми змогли привезти їм у їхні заклопотані будні.

DSC_0530 DSC_0549
DSC_0493 DSC_0526

Нехай ці хвилини доброти, людяності, милосердя, безкорисливості, які ми пережили під час відвідин будинку матері і дитини в с.Горохолино назавжди утвердяться в наших серцях і служать нам прикладом християнського милосердя і людської моральності.

DSC_0539

 

Учениця 10-І класу

Потяк Дзвінна