Школа передових технологій

27 лютого 2020 року в Науковому містечку “Нова Енергія” відбулося нагородження переможців проєкту “Школа передових технологій”, які створили круті стартапи. Проєкт відбувся за підтримки компанії Kyivstar, яка виділила для реалізації 100 тисяч гривень.

Серед 18 учасників, які презентували на хакатоні свої перші в житті інноваційні проєкти-стартапи: учні 11-І класу Денис Васютяк та Богдан Цап із стартапом в сфері енергозбереження, комп’ютерного моделювання та програмування – ’’Brain Haus’’ отримали II місце (керівник – учитель інформатики Іван Мельник).

Переможці отримали призи та грошові винагороди для майбутнього розвитку своїх стартапів

Вітаємо учнів та керівника з перемогою! Бажаємо успіхів, креативних ідей та перемог, нових відкриттів і вражень!!!