mde

Співпраця з Прикарпатським університетом

Кожен випускник опиняється на перехресті сотні доріг і задає собі питання: «Яку з них обрати? Ким бути?». Адже дуже важливо не заплутатись у «павутині» світу професій і обрати саме ту,  яка ближче тобі до душі.

З цією метою, 20.12.2018р, заступник директора з методичної роботи Лемко А.І. посприяв, а вихователі Фущич У.С. та Владика Л.Т. зорганізували ліцеїстів на зустріч з проректором з науково-методичної роботи Русланом Ігоровичем Запухляком, директором центру довузової підготовки та профорієнтації Михайлом Стефураком.

Під час заходу ліцеїсти ознайомились з спеціальностями, які пропонує Фізико-технічний факультет, науковими та навчальними підрозділами, структурою факультету, можливістю здобуття освіти за кордоном за програмою подвійних дипломів, правилами прийому в 2019 році, дізналися ще багато цікавого щодо навчання на факультеті через відвідування лабораторій. В лабораторії «Гамма – резонансної спектроскопії» учні мали можливість ознайомитися з роботою приладів по визначенню сплавів тих чи інших предметів, ознайомились з найновішими електронними мікроскопами. На завершення учні відвідали лабораторію розробки ігрового програмного забезпечення, яка була найцікавіша майбутнім інформатикам, оскільки була надана можливість попрацювати з найновішими комп’ютерами, на яких створюються комп`ютерні ігри.

mde

smartcapture

rbt

Такі зустрічі допоможуть майбутнім випускникам знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.