IMG_0944 (1)

Українською землею йде Святий Миколай

Як і колись, так і тепер серце Святого Миколая завжди відкрите для всіх, хто з вірою просить допомогти. У день Святого Миколая ми згадуємо важливість добрих діл. Без добра не може пробудувати добре життя як для багатих так і для бідних. Кращі у матеріальному можуть багатіти в духовному, роблячи добро, а убогі в матеріальному можуть давати своє благословення тим, від кого отримають доброту. Одні без других зачерствіють: хто в надлишку, а хто в розпачі.

Завдяки своїм помічникам-ліцеїстам, Святий Миколай завітав до діток в Будинок одинокої матері та дитини с. Горохолино та Містечко Милосердя Святого Миколая в с. Крихівці. В стінах ліцею проводилась акція «Стань Миколаєм для свого ближнього» в ході якої класні колективи отримали листи від найменших мешканців. Ліцеїсти підготували театралізоване дійство «Українською землею йде Святий Миколай» (вихователі Владика Л.Т. і Фущич У.С.).

IMG_0881IMG_1084IMG_1132 (1)

Ісус Христос навчив нас робити добрі діла, які були б добрими ще й в очах Бога. Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо одні одних добром і любов’ю та нехай у всіх повсякчас і щоденно очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549