завантаження

Вчитель року

В період з грудня 2018 по січень 2019 року в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувався ІІ (обласной) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат цього року на конкурсі представляли вчитель предмету «Захист Вітчизни» Арабчук Іван Михайлович та вчитель французької мови Дзюбінська Ольга Костянтинівна.

Кожен із учасників показав високий фаховий та професійний рівень, щедро ділився з колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї. Для педагогів конкурс став ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності, відкрив багато нових граней їхнього педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження.

За рішенням журі конкурсу Дзюбінська Ольга Костянтинівна та Арабчук Іван Михайлович зайняли ІІ місце.

Дзюбінська О.К. Фр.моваimage (2)

Від імені адміністрації академічного ліцею-інтернату та всієї педагогічної спільноти щиро вітаємо наших  вчителів з високими здобутками в конкурсі та перемогою!!! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень.

Не зупиняйтеся на досягнутому)))))))