Виховуємо захисника Вітчизни

Пріоритетне місце в навчально-виховному процесі у 2015-2016 н. році займає військово-патріотичне виховання. Цього вимагають реалії сьогоднішніх днів, адже неоголошена війна на Сході України, сепаратизм, проросійські настрої на Луганщині й Донеччині, зумовлюють усі інституції молодої української держави піднімати національний дух, виховувати патріотизм, щоб сміливо й рішуче протистояти зовнішньому та внутрішньому ворогам. Дирекція ліцею-інтернату, педагогічний колектив постійно працюють над створенням якнайкращих умов для підвищення якості військово-патріотичного виховання.

6jPm5VRfXZ4

Варто зауважити, що в ліцеї, крім уроків «Захисту Вітчизни», працює гурток «Школа безпеки». Ліцеїсти щорічно беруть активну участь у військово-патріотичних оглядах-конкурсах. Зокрема в 2015р. наші вихованці здобули почесний переможний кубок на Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Джура» у місті Полтаві та посіли І місце в Обласному огляді-конкурсі строю та пісні, присвяченому Дню Захисника Вітчизни. Таким здобуткам передує щоденна творча праця вчителя військової підготовки Івана Арабчука.

Варто зазначити, що зусиллями педагогічного колективу, техпрацівників та учнів 25 листопада 2015 року в підвальному приміщенні навчального закладу відкрито тир, де наші вихованці зможуть удосконалювати стрілецьку майстерність та покращити військовий вишкіл.

Надзвичайно багато зусиль доклав для обладнання приміщення тиру заступник директора з АГР Степан Дзюбінський. Активно допомагали завершити ремонт приміщення десятикласники Тарас Креховецький, Іван Досяк, Михайло Дячок, Іванна Рокищук та інші. Усіх було нагороджено грамотами дирекції закладу.

hP9dnV1SbgQ

«Відкриття тиру сприятиме покращенню якості військово-патріотичного виховання, формуватиме в учнів військові здібності; виховуватиме в них патріотизм, гартуватиме справжніх захисників Вітчизни», – наголосив у своєму виступі на урочистому відкритті заступник директора з НМР Андрій Лемко.

ne5GCXEunPU

Борис Степанюк, вихователь