Українці. Честь і слава незламним!

Навчальний рік розпочався в умовах війни, у надзвичайно складні часи, коли Україна виборює свою незалежність, право на життя і платить за це найціннішим – тисячами людських життів.
Минулого тижня в ліцеї відбулася благодійна історико-музична композиція ” Українці. Честь і слава незламним!” за участю ліцеїстів 11-А, 8-В класів та ансамблю “Мальви” – вокального гуртка ліцею (керівник Галина Грицук).
??Метою нашого заходу було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а також збір коштів для допомоги тактичній групі “Сапсан”.
?Чарівними ведучими були класний керівник
11- А класу Галина Єрмохіна та вихователь Ганна Статкевич. Роль України в сценці зіграла практичний психолог та соціальний педагог – Світлана Ступарик.
?Історичними фактами про свято Покрови, День Українського козацтва, День створення УПА та День захисника та захисниці України поділився вчитель історії Олег Ткач.
?Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя у бою за Україну, наших випускників – Андрія Прошака, Василя Вінтоняка та Олександра Авдєєва.
?Надзвичайно проникливо виконав пісню “Люди, як кораблі” учень 11-А класу Олександр Гандзюк, батько якого загинув на фронті, захищаючи нашу країну від російських загарбників.
?Пісню “У мене немає дому” виконала випускниця вокального гуртка, тепер студентка відділу “Спів” Університету Короля Данила Мирослава Денис.
?Також на заході була присутня Аліна Стойко – мама якої воює на Сході у складі тактичної групи “Сапсан”. Вона подарувала ліцею розмальований нею тубус та бойовий прапор “Сапсану”.
?Безмежно дякуємо всім організаторам Ганні Статкевич, Галині Грицук, Світлані Ступарик, Галині Єрмохіній, Олегу Ткачу, адміністрації ліцею, особливо директору Василю Стефанишину за безцінну підтримку наших учнів, учителів, а також за велику відповідальність за проведення цього заходу.
?Україна травмована, але не скорена.
Дякуємо всім присутнім у нашій залі того дня. ?Кому не вдалося потрапити на захід, учнівське самоврядування презентує онлайн версію на Youtube.
Дату прем’єри повідомимо.☝️
?Усі зібрані кошти та прапор із підписами ліцеїстів ми передали Аліні Стойко. Щиро дякуємо матері, двоє синів якої воюють на фронті, за синьо-жовті браслети для наших воїнів.
?Збір коштів продовжуємо. Не зупиняємося! Кожна гривня наближає нас до Перемоги!
4149 4993 8242 9445 ПриватБанк Аліна Стойко.
https://send.monobank.ua/jar/8oVeThzgcP – монобанка Аліни.
4149 4991 5690 6354 ПриватБанк волонтерів учнівського самоврядування.
Слава Україні! Героям Слава!??