Будьмо справжніми патріотами

У ці листопадові дні усі ми подумки повертаємось у тривожні дні  2013 року, коли на столичний Майдан Незалежності вийшли тисячі патріотів, щоб захистити право кожного українця жити в цивілізованій, європейській держав.

Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Байдовський Сергій – вірмен, білорус, українець… Вони першими полягли у криваві дні Революції Гідності від куль снайперів промосковського режиму Януковича-Азарова. Вони – навічно в пам’яті народу, бо ж «Герої не вмирають!»

Схилімо в глибокій пошані свої голови перед ними за їхню безмежну синівську самопожертву в ім’я народу, в ім’я кожного із нас, в ім’я  незалежності, бо ж «доблесть і честь щонайбільша – віддати життя зв Вітчизну».

Вшановуючи  пам’ять героїв Революції Гідності, 22 листопада учні 8-Б класу відвідали музей «Героїв Небесної Сотні» у м. Івано-Франківську. Ліцеїсти ознайомились з багатьма епізодами революції, із життям та діяльністю патріотів, що віддали свої життя у ті бурні дні.

Глибоко в серця ліцеїстів запала історія геройського вчинку студента Прикарпатського університету ім. В. Стефаника М. Гурика, який віддав своє молоде життя за ідеали свободи і демократії.

Тож будьмо справжніми патріотами – несхитними, безсмертними, вірними, спроможними без вагань стати на захист свого народу, держави, демократичних цінностей, нашої незалежності.

20161122_154547