Дари осені

Ось і постукала в наші двері осінь! Вона заворожила своїм незвичним для цієї пори року теплим сонечком та хорошим настроєм, щедро обдарувала нас  різними фруктами та овочами.  І ліцеїсти просто не мали права не скористатись цим!

21 вересня 2015 року у холі Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості було чути веселий сміх та гучну музику. Тут відбувався один із перших заходів, який організувала новоспечений президент ліцею Ферштей Діана.  В учнів було завдання: представити композиції із фруктів та овочів. Свої вироби показали ліцеїсти 8-Ф, 8-І, 9-П, 9-Б, 9-І, 10-П, 10-Е, 10-І, 10-Ф та 11-П класів.

Чого тут тільки не було! І котики, і собачки, і їжачки, і різні аплікації. Варто згадати і 10-Е клас, який представив «Гарбузову родину дядька Василя», 10-Б, котрий креативно захистив кожен виріб піснею, 11-П, який надав своїм композиціям філософського змісту. Особливим підходом до робіт відзначилися учні 9 класів, у їхніх композиціях переважала патріотична тематика.

Журі, до якого входили  Валовіна С.М., Кирилецька Л.В.,  Андрейчук Л.З., Бойко В., Голубовський О., справедливо оцінили учасників, ураховуючи власне оригінальність робіт, творчий підхід та захист. Попри те, що кожен клас заслуговував на перемогу, її отримали 9-Б та 10-Ф (ІІІ місце), 8-І, 10-П та 10-Б (ІІ місце) та 9-І (І місце), з чим їх і привітали на  шкільній лінійці 24 вересня.

Гайдейчук Тетяна