Ними гордиться ліцей

Усім відомо, що навчальні досягнення учнів слід розглядати крізь призму всього навчально-виховного процесу. Встановлений на міцну основу науково-методичний та навчально-виховний процес у закладі будь-якого типу −  запорука досягнень педагогічного та учнівського колективів, що відзеркалюється в результатах Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін.

Кожного року адміністрація, педагогічний колектив Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради докладають максимум зусиль для покращення якості навчання ліцеїстів. Із року в рік наші вихованці здобувають престижні призові місця на обласному та державному рівнях.

У 2014-2015 навчальному році у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах взяли участь 77 учнів ліцею-інтернату. Із них 34 учні стали переможцями, 9 учнів представляли Івано-Франківську область на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Гордістю навчального закладу є Назар Гусак, Богдан Зорій, Юрій Ільків, Анна Нагорняк, Ігор Ребега, Віталій Шешурак, Наталія Чоп, які здобули призові місця на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Багато щоденної клопіткої праці, професіоналізму, педагогічного досвіду для якісної  підготовки наших переможців доклали вчителі ліцею-інтернату – Людмила Андрейчук (заступник директора з ВР, учитель історії), Юлія Василюк (учитель історії), Наталія Карман (учитель української мови і літератури), Сергій Дзюбінський (учитель інформатики), Леся Кульчак (учитель правознавства) та багато інших досвідчених педагогів, що складають ліцейний професійно-педагогічний потенціал.

Варто зазначити, що вміло організовані науково-методичну роботу та навчально-виховний процес спрямовує в потрібний правильний напрямок в.о. директора ліцею-інтернату Андрій Лемко. Гордимося тим, що наш навчальний заклад входить у трійку найрезультативніших навчальних закладів області.

Виступаючи на нараді перед педколективом, в. о. директора Андрій Лемко наголосив, що без щоденної відповідальної праці педагога марно чекати високих і вагомих досягнень, тільки працюючи творчо й наполегливо, можна досягти вершин педагогічної праці − перемог наших ліцеїстів на найвищому рівні.