Дутчак Олеся Степанівна, учителька математики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін. Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.   Учні Олесі Степанівни є неодноразовими призерами обласного турніру юних математиків.  Переможниця конкурсу «Учитель року – 2010» у номінації «Математика».
Адамчук Наталія Михайлівна, учителька математики та інформатики. Спеціаліст  вищої категорії. Підготувала 2 призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Бережанська Оксана Михайлівна, учителька математики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.
Никируй Олександра Дмитрівна,  учителька математики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.   Команда ліцеїстів під керівництвом Олександри Дмитрівни є неодноразовими призерами обласного турніру юних математиків.
Єрмохіна Галина Ігорівна, учителька математики, спеціаліст першої категорії.
Мельник Іван Богданович, учитель інформатики.  Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Підготував переможців ІІ, ІІІ, IV етапів Всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій; переможців ІІІ, ІV етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні вчителя є неодноразовими переможцями обласних турнірів  юних програмістів, обласних турнірів з інформаційних технологій, обласної інтелектуальної гри STEAM, Всеукраїнського конкурсу з програмування імені Павла Федорука, Всеукраїнського проекту «Школа передових технологій».  Іван Богданович є активним учасником різноманітних проєктів.
Гаврилюк Любов Мирославівна, учителька хімії. Спеціаліст першої категорії. Учні є учасниками та переможцями обласного турніру юних хіміків, переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Учасниця та лауреатка обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2015” у номінації “Хімія”.
Пахомов Юрій Дмитрович, учитель хімії. Спеціаліст першої категорії. Автор методичних розробок для практичних робіт з хімії для учнів 7-11 класів. Є одним із розробників сайту «Хіміки Прикарпаття», відповідальний за його підтримку та наповнення, співавтор створення лепбуків з елементами доповненої реальності для вивчення шкільних предметів із використанням STEM технологій. Юрій Дмитрович є переможцем ІІ Всеукраїнського хакатону для вчителів «STEM: Гендерночутливий підхід до навчання у щколі», обласного конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія», конкурсу «Педагогічна знахідка», всеукраїнського конкурсу «Кращий STEM – урок». Автор численних публікацій. Методист від України в міжнародному проєкті (Україна, Португалія, Франція, Італія та Польща).
Рачій Надія Володимирівна, учителька хімії. Спеціаліст другої категорії. Підготувала переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Бойчук Ірина Михайлівна, учителька хімії, біології, основ здоров’я. Спеціаліст першої категорії. Учні є переможцями обласного турніру юних хіміків. Координатор Всеукраїнського природничого конкурсу”Колосок”.
Сегида Тетяна Олегівна,  учителька біології.  Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала численних переможців  ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з біології, екології, Учні Тетяни Олегівни є неодноразовими призерами обласного турніру юних біологів.  Співавтор навчально-методичного посібника для вчителів біології «Візуалізація навчального матеріалу на уроках біології у 9 класі». Учасниця конкурсу «Учитель року – 2017».
Курган Лілія Михайлівна, учителька географії, фінансової грамотності, ОМЗ. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Учні є призерами ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, економіки, 1 призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Фелик Олександра Михайлівна, учителька географії. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Учні педагогині є переможцями ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, призерами обласного турніру юних географів.
Дудидра Михайло Михайлович, учитель фізики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготував переможців ІІ, ІІІ та одного переможця IV етапів Всеукраїнської олімпіади з фізики; переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні вчителя є неодноразовими переможцями обласних турнірів  юних фізиків. Михайло Михайлович став фіналістом обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Фізика».
Худоногова Марія Андріївна, учителька фізики. Спеціаліст другої категорії.
Рачій Богдан Іванович, учитель фізики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, доктор фізико-математичних наук. Співавтор близько 90 наукових та науково-педагогічних статей.