«Ми – здорова нація»

 

Здоров’я – це безцінний дар, який потрібно дорожити людині усе своє життя.

Слід пам’ятати, що здоров’я людини – це не просто відсутність хвороб чи фізичних вад, а стан духовного, фізичного та соціального благополуччя.

Українська держава та суспільство вцілому приділяють багато зусиль та уваги у цьому питанні, бо без здорової нації  немислима  держава – сильна, багата, незламна. Багато проблем зараз у молодої української проблемності на шляху до євроінтеграціїї, та питання здорової нації – одне із найактуальніших у наші дні.

Національна школа покликана разом із суспільством виховати здорових, соціально активних майбутніх громадян незалежної України і це питання одне з найважливіших.

CIMG3506

  1. 11. 2016 р. у рамках декади «Ми – здорова нація» в Івано-Франківському ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості у 9-І та 9-Б класах була проведена виховна година «Тверезість – норма життя». На виховну годину було запрошено о. Ярослава Рохмана – голову руху «За тверезість життя» в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ, який розповів юним ліцеїстам про важливість та необхідність дотримання молодим людям здорового способу життя, закликав молодь обминати шкідливі звички, що ведуть до проблем зі здоров’ям (з точки зору християнської моралі) та деградації людської особистості.

Ліцеїсти та присутні на заході переглянули фільм «Шкідливий вплив алкоголю», що справив на них особливе критичне враження. Провела та організувала виховну годину вихователь Іванна Курташ.

Варто відмітити, що пропаганда здорового способу життя, втілення в навчально-виховний процес здоров’язберігаючих технологій дозволить виростити здорового, повноцінного, всебічно розвиненого розвиненого громадянина української держави.