Науковий тріумф 2016

Сьогодення потребує лідерів нової формації – ініціативних, компетентних, здатних мислити не ординарно, генерувати нові ідеї та здійснювати нестандартні рішення. Саме таких учнів вітали на святі в Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості. “Науковий тріумф 2016” відбувся!!!

tOh77_gT1Ok

Переможців III, учасників та призерів IV етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН та їхніх наставників вітали гості: проректор ОІППО – Гаврилюк Ірина Романівна, заступник декана філософського факультету Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника – Дойчик Максим Вікторович, секретар Микитинецької сільської ради – Марків Галина Володимирівна.

h2MxSVtO8h8

pzCfhdst16c

TcZkJ8ytb38

 

Не обійшлося і без сюрпризів. Найкращим подарунком для всіх, хто завітав на свято, став показовий виступ найсильнішого прикарпатця Назарія Павліва.

DuQdhAXy3io 9w4IgYigvQo

Та найбільше теплих слів отримав у цей день “Ліцеїст року” Бойко Володимир. І вчителі, і учні не приховували емоцій, вітаючи його з перемогою.

Із почуттям гордості виходили на сцену батьки найкращих учнів ліцею, для яких лунали найкращі слова подяки від адміністрації.

Щиро вітаємо наших ліцеїстів та їхніх наставників зі здобутими перемогами! Зичимо нових звершень задля слави і процвітання нашого навчального закладу!

tOh77_gT1Ok