Пригоди обдарованих ліцеїстів у Польщі

Пригоди обдарованих ліцеїстів у Польщі

23-26 вересня у польському місті Влодаві відбулася фінальна частина освітньої кампанії для шкіл з прикордонних регіонів України, Польщі та Білорусі з нагоди Дня Європейської Співпраці. У рамках фіналу Спільний Технічний Секретаріат (СТС) запросив команду  Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості: Древко Вікторію, Дзвінчук Роксоляну, Мельник Уляну, Саведчук Надію та керівника команди Ткача Олега Михайловича.

Другим основним пунктом фінальних змагань було наповнення капсули часу. Туди учасники ставили речі, характерні для  свого регіону та країни. До капсули, серед іншого, були поміщені Червона книга рослин і тварин Республіки Білорусь, “Кобзар” Тараса Шевченка та ін.Розпочалось усе з транскордонного турніру: діти повинні були пройти 12 різноманітних станцій з оригінальними завданнями у 12 змішаних транскордонних командах. Учасники продемонстрували свої загальні знання, креативність, спортивні навички і комунікабельність (незважаючи на мовні відмінності). Разом подоланий шлях дав можливість дітям пережити багато емоцій.

Діти також виконали танцювальний флеш-моб під спеціально написану до Дня Європейської Співпраці пісню, зачитали три вибрані послання майбутнім поколінням і подорожуючи містом, отримали багато інформації про мультикультуру.

Підсумковий етап кампанії був хорошою можливістю для налагодження ряду нових транскордонних зв’язків. Учасники далі підтримуватимуть контакти один з одним.

 Фінальним подихом змагань  було нагородження молодих людей та усвідомлення того , що перемогла дружба та єдність. Діти отримали багато гарних та корисних подарунків, море емоцій та вражень.

Щиро дякуємо організаторам та спонсорам цього проекту!