Шевченківська феєрія

В дні перемог і в дні поразок,
В щасливі дні і в дні сумні
Іду з дитинства до Тараса,
Несу думки свої сумні.

DSC_1241_1_1

6 жовтня в стінах Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

DSC_1281

Перед офіційною частиною заходу гості та учні ліцею мали змогу відвідати виставку «Кобзарів» приватного колекціонера Романа Ткача. На ній було презентовано книги Тараса Шевченка різних розмірів, кольорів, видань, починаючи від 1914 і завершуючи 2014 роком, листівки та монети.

20161006_112358-1

На свято з’їхалися представники освіти з усієї області, гості з Департаменту освіти, учні та студенти різних навчальних закладів.
Також були присутні письменники Івано-Франківщини, які подарували ліцею багато цікавих збірок,

20161006_114114-1 DSC_1322

Захід розпочався з виконання творів Шевченка, які виконала хорова капела «Вівчарик».  Учасники читали вірші Великого Кобзаря, звучали авторські поезії гостя з Кіровоградщини Олександра Косенка та нашого земляка Ярослава Ткачівського.

DSC_1281

Родзинкою свята став виступ  учениці нашого ліцею, переможниці V,  VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу Нагорняк Анни, яка побажала конкурсантам творчої наснаги, успіхів та перемог.

20161006_115741-1

Та найбільше всіх вразила літературно-музична композиція «І оживе добра слава України» у виконанні військово-патріотичного об’єднання «Україна молода».

DSC_1208

DSC_1213

DSC_1292

VII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував! Тож бажаємо всім учасникам тільки перемог!