Щасливих видають очі

«Щасливих видають очі» і саме очі видали маленьких учнів реабілітаційного центру, який ми відвідали з ляльковою театральною постановкою казки «Пригоди повітряної кульки» 3 грудня у Міжнародний день інвалідів. Море емоцій, океан позитивних відчуттів, адже це так класно, коли ти приходиш до діточок і ділишся з ними своєю радістю. Особливо приємно, коли в маленьких «перлиночок» загораються оченята, які випромінюють тепло, радість і любов. Після таких зустрічей стає сумно через те, що цим дітям випала тяжка доля. Я думаю, що саме такими вчинками, ми хоч трішечки, але все ж допомагаємо цим дітлахам. Особлива подяка Лесі Тадеївні та Уляні Степанівні, адже саме завдяки їм ми змогли стати ближчими до діточок, постарались зрозуміти їх, ще раз відчути не тільки моменти радості та щастя, а й те, що багато чого в нашій країні ще не зроблено.

DSC_0744 DSC_0727
DSC_0755 DSC_0709
DSC_0768 DSC_0692

Для нас це не просто час, який пройшов і забудеться, це емоції, які не покинуть нас ніколи. Спілкування з дітками було настільки приємним, дітки організовані, веселі, смішні, їхні посмішки примушують серце битись частіше. Хотілося зробити все, щоб час, проведений з ними, залишився яскравим спогадом для кожного, щоб вони знали, що не одні в цьому світі.

Поїздка була просто чудовою, тому що ми дарували радість, а це так приємно робити добро для дітей, а у відповідь отримувати сонячні посмішки.

DSC_0770 DSC_0782

Учениця 10-Е класу