Турнір Юних правознавців.Жага до перемоги!!!!

15-16 жовтня в Івано-Франківську відбувся VI обласний турнір Юних правознавців. У турнірі взяли участь 11 команд з різних куточків Прикарпаття. Команда «Де-Юре», ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості, стала переможцем!!!

Виступи команд оцінювало журі у складі викладачів Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та вчителів правознавства шкіл області.

Учасників турніру привітали: проректор Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шелемей Любов Ярославівна, Світлана Іванівна Боднаренко—методист правознавства Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Ігор Васильович Козич—голова журі, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права.

Кожна команда презентувала себе цікавим колоритним виступом, вражаючи глядачів емоційністю та жагою до перемоги. Дискусії учасників, що панували у залі, не раз викликали бажання журі теж висловити свою позицію та в тому й особливість турніру, що чітко визначає можливості учасників. Часто в очах учасників читалось нестримне бажання, як на уроці: «Можна Я!!!» та ролі розписано- «доповідач», «опонент», «рецензент», «спостерігач». Тактовність та толерантність — важелі стримування учасників. Це була достойна гра! Пишаємось нашою командою: Лешко О., Ткачук К, Стрибко Я., Гаріджук І., Крищук О. та талановитим керівником Лесею Степанівною Кульчак.

20161015_180637

Турнір з правознавства надав можливість його учасникам презентувати свої досягнення у вивченні права, сприяв творчому вдосконаленню та реалізації здібностей талановитих учнів, формуванню покоління молодих правознавців, науковців та юристів для різних галузей суспільного життя. Це прекрасне середовище, що сприяє формуванню конкурентоспроможної особистості.

20161015_180911

« Дякуємо організаторам, за високий рівень підготовки; журі – за справедливе суддівство і цікаві запитання, а учасникам команд – за гідну гру і волю до перемоги!»-керівник команди Леся Степанівна Кульчак.

20161015_180338

P.S. По-секрету: коли дівчата очікували підсумкових балів, то від хвилювання їм перехоплювало дух та вони співали(!) гімн ліцею, бо вірили, що ми всі разом—ліцеїсти, тому все буде добре. А далі сльози Радості…

Далі, вперед до Перемог.Успіху!!!