Творімо добро

Вже стало доброю традицією для ліцеїстів Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості відвідування з благодійною поїздкою мешканців містечка святого Миколая, що в селі Крихівці напередодні 19 грудня.

DSC_0199 DSC_0208

Цього року для цих, обділених долею діток, ми підготували святкову театралізовану виставу, різноманітні солодощі та подарунки. Казкова та неповторна атмосфера зустрічі, радісні і теплі хвилини спілкування із дітками, що проживають в містечку, щирі почуття від зустрічі назавжди залишаться в наших серцях.

DSC_0270 DSC_0286

Слід зазначити, що надзвичайно багато творчих зусиль, часу для підготовки, організації та проведення цієї поїздки доклали наші наставники – вихователі У.С.Фущич та Л.Т.Владика.

DSC_0305 DSC_0312

Сподіваємось, що в майбутньому ми і надалі будемо відвідувати містечко св.Миколая із такими ж благодійними поїздками, адже не можна пройти осторонь чужого горя і біди, несправедливості та людського болю.

DSC_0323 DSC_0337

Щира подяка усім, хто долучився до цієї благородної справи. Хай почуття християнсько милосердя, любові до ближнього, внутрішня потреба творити добро людям, безкорисливість супроводжують кожного, хто йде дорогою життя.

DSC_0383

 

Учениця 10-Е

Василишин Христини