Яцишин Світлана Володимирівна, вихователька. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист. Учні є активними учасниками різноманітних проєктів, конкурсів. Має багато друкованих праць у всеукраїнських виданнях. Співавтор посібника  “Минуле та сучасне України на перехресті доль”, присвяченого п’ятій річниці Революції Гідності та бойових дій на сході України.
Купчак Ірина Антонівна, вихователька. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Учні є активними учасниками різноманітних проєктів, конкурсів. Співавтор посібника  “Минуле та сучасне України на перехресті доль”, присвяченого п’ятій річниці Революції Гідності та бойових дій на сході України.
Паснак Марія Володимирівна, Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист. Співавтор посібників “Ми людяність в дитячих душах шанували”, “Стежками пісенного краю”.