Фущич Уляна Степанівна, вихователька. Спеціаліст  вищої категорії,  вихователь-методист.

Уляна Степанівна  є учасницею різноманітних конкурсів та проєктів:  «Добро починається з тебе», «Роби мале, але з великою любов’ю»,  «Обійми мене серцем», «Моральний вчинок», «Діти вирішують недитячі проблеми»; у Всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна»  стали переможцями в конкурсі «Благодійне Прикарпаття-2015» в номінації «Благодійник: дитяча або молодіжна організація(спільнота) з соціальним проектом « Школа Милосердя»  і отримали найвищу перемогу – статуетку «Янгола добра», переможниця проекту  «У нас єдина доля, ім’я їй Україна».

Упродовж 2012-2017 була  керівником учнівської команди «Обрій», з якою посідала призові місця на міському фестивалі для неповнолітніх  «Я маю право». У рамках національно-патріотичного та соціального проєктів співпрацює з Івано –Франківським геріатричним пансіонатом; благодійною організацією «Містечко Милосердя Святого Миколая» для людей, що потребують допомоги; мешканцями будинку матері та дитини села Горохолино; громадськими організаціями: «Рух за життя», «Територія добрих справ», «Франко-опір», «Клич», «Хвиля»; християнським рухом «За тверезість життя».

Учасниця Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Християнська педагогіка в іменах і освітньо-виховних ідеалах». Є співавтором посібника «Самопідготовка від А до Я: методичний посібник».

______________________________________________

Владика Олександра Тадеївна, вихователька. Спеціаліст  вищої категорії,  вихователь-методист.

Олександра Тадеївна  є учасницею різноманітних конкурсів та проєктів:  «Добро починається з тебе», «Роби мале, але з великою любов’ю»,  «Обійми мене серцем», «Моральний вчинок», «Діти вирішують недитячі проблеми»; у Всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна»  стали переможцями в конкурсі «Благодійне Прикарпаття-2015» в номінації «Благодійник: дитяча або молодіжна організація(спільнота) з соціальним проектом « Школа Милосердя»  і отримали найвищу перемогу – статуетку «Янгола добра», переможниця проекту  «У нас єдина доля, ім’я їй Україна»,

______________________________________________

Янклевич Стефа Степанівна, вихователька. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Є одним з керівників проєкту «Україна понад усе», «Молодь обирає здоров’я і спорт», «З Україною в серці» «Збережемо красу природи разом», «Діти просять миру». Співавторка збірок «Великдень всіх нас на гостину просить», «Стежками пісенного краю».

У 2020 р. спільно з вихованцями була учасником конкурсу «Родинна ялинкова прикраса», яку організувала народна депутатка України Савчук Оксана.

______________________________________________

Данилейчук Ірина Миколаївна, вихователька. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.  Вихователька  є учасницею Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова думка інформаційного століття» (м.Дніпро), «Підсумки розвитку наукової думки 2018р.» (м.Івано-Франківськ). Автолрка статей «Національно-патріотичне виховання школярів із використанням елемантів творчої спадщини С.Русової», «Розвиток педагогіки партнерства в освітньому середовищі ліцею з метою формування життєвих компетентностей учнів» у збірнику наукових праць ЛОГОС. Є співавторкою збірок сценаріїв позакласних заходів: «Минуле та сучасне України: на перехресті доль»  та «Із звичаїв рідного краю».  Разом з  командою учнів 8-11 класів «Myzinlife» взяла участь у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну», де увійшли у півфінал та отримали  приз «Глядацьких симпатій».