Президент –  Юліанна Ганиш 9-Ф клас

 Премєр-міністр – Анна Черниш 10-П клас

 

 

1.Міністерство освіти:

1. Вікторія Хрептик – 9-І клас – міністр освіти;
2. Сергій Дідушко – 10-Ф клас – заступник міністра;
3. Мирослава Надкернична – 9-Ф клас;
4. Олеся Луцик – 9-Ф клас;
5. Тетяна Чобану – 10-П клас;
6. Аліна Зомчак – 10-Ф клас;
7.Іван Павлюк – 10-І клас.
8. Надія Рибак – 10-Ф клас
9. Адріана Солдат – 10-І клас
10. Василь Кучерак – 11-І клас

Керівник: Дойонко Н.О

 

2.Міністерство культури:

  1. Валентина Худяк – 11-Б клас – міністр культури;
  2. Марко Кирильчук – 9-Б клас – заступник міністра;
  3. Аліна Семків – 8-Б клас;
  4. Вікторія Зелик – 8-П клас;
  5. Софія Пілянська – 8-П клас;
  6. Ангеліна Усенко – 9-П клас;
  7. Юлія Гавран-10-Ф клас;
  8. Лариса Гавкалюк -10-П клас;
  9. Яна Геник – 11-Ф клас.

Керівник: Грицук Г.А

                   Яцишин С.В

3.Міністерство спорту та здоровя:

 

  1. Галина Яремчук – 10-П клас – міністр спорту та здоровя;
  2. Каміла Яцук – 8-П клас – заступник міністра;
  3. Максим Грабан – 8-В клас;
  4. Наталя Николин – 8-Б клас;
  5. Василина Яремчук – 8-Б клас;
  6. Мар’ян Кликавка – 10-Ф клас:
  7. Василь Франчук – 10-І клас;
  8. Максим Андріюк -11-А клас;
  9. Євген Фрацовір – 9-А клас.

Керівник: Цуркан А.Я

                   Рассуждай О.М

 

4.Міністерство екології:

  1. Юлія Ільків – 11-Б клас – міністр екології;
  2. Мар’яна Вальків – 8-П клас – заступник міністра;
  3. Анна Левицька – 8-Б клас;
  4. Юлія Романець – 8-Б клас;
  5. Марія Кушнірик – 8-П клас;
  6. Марина Гуцинюк – 10-П клас;
  7. Софія Василишин – 10-П клас;
  8. Христина Васкул – 11-Б клас.

Керівник: Рачій Н.В               

                        Середюк М.С

 

5.Міністерство інформації:

  1. Олександр Гнатюк – 10-І клас – міністр інформації;
  2. Валерія Сав’юк -11-Б клас- заступник міністра;
  3. Ірина Самборська – 8-Б клас;
  4. Анна Козій – 8-Б клас;
  5. Христина Слободян- 8-І клас;
  6. Олег Абрам’як – 8-І клас;
  7. Вікторія Кохановська – 8-П клас;
  8. Іван Ветощук – 11-І клас.

Керівник: Мельник І.Б

 

6.Міністерство внутрішніх справ:

  1. Юлія Янюк-10-П- клас – міністр внутрішніх справ;
  2. Тетяна Олексюк 10-П клас – заступник міністра;
  3. Олександр Федоришин – 8-П клас;
  4. Ангеліна Дедерчук – 8-П клас;
  5. Анастасія Лопуляк – 10-І клас
  6. Анастасія Островська – 10- П клас
  7. Наталія Лахва – 10-П клас;
  8. Роман Маціканич – 11-А клас;
  9. Михайло Сова – 11-А клас.

Керівник: Грабан О.С

                   Андрейчук Л.З