В Івано-Франківському спортивному ліцеї пролунав Останній дзвоник та відбулось вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам
31 травня у Івано-Франківському спортивному ліцеї пролунав останній дзвоник та відбулось вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту нашим випускникам.
На подвір’ї ліцею урочистим виходом випускників розпочалося свято “Останнього дзвоника”, на якому зібралися усі ліцеїсти, педагоги, батьки та гості.
Хвилиною мовчання вшанували воїнів, героїв України, тих хто поклав своє життя у бою, щоб ми з вами могли жити, вчитися і працювати тих, хто стояв на захисті територіальної цілісності України.
Також, на святі наші випускники запросили до вальсу своїх батьків, педагогів та всіх присутніх. Цей танець подарував усім позитивні , незабутні емоції, які перепліталися з сумом, адже у ліцеї для наших випускників вальс був прощальним.
Цей хвилюючий день – один з особливих моментів, які запам’ятаються у пам’яті назавжди. День коли серце переповнюється різними емоціями, адже зовсім нещодавно наші випускники були такі маленькі, сором’язливі, невпевнені. А сьогодні дорослі, красиві, сильні люди, якими ми захоплюємось. Цей день провів межу між дитинством і самостійним життям.
Шановні випускники!На початку навчання в ліцеї, ви міркували, як багато часу залишилось до його закінчення ще все попереду, але час швидкоплинний. Уже незабаром ви розгорнете випускний альбом і в пам’яті спливуть найцікавіші спогади і неповторні моменти з ліцейного життя.
Носіть з гордістю звання випускника нашого ліцею!
Впевнено крокуйте до своєї мети, вірте в себе. Пишайтесь нашою Україною, підтримуйте воїнів, що оберігають нас. Віримо, ви саме ті, хто творитиме нову, чудову, мирну, незалежну Україну!????????
На зображенні може бути: 10 людей, люди танцюють та текст
На зображенні може бути: 9 людей та текст
На зображенні може бути: 11 людей та текст
На зображенні може бути: 1 особа, натовп та текст
На зображенні може бути: 7 людей, лікарня та текст
На зображенні може бути: 1 особа та текст «F»
На зображенні може бути: 10 людей
На зображенні може бути: 9 людей та текст
На зображенні може бути: 12 людей
На зображенні може бути: 11 людей та текст
На зображенні може бути: 11 людей, люди займаються бойовими мистецтвами та текст