«Тріумф -2021»

ХХІ століття – століття  швидкісних змін, оновлення технологій. Щоб бути першим, найкращим, потрібно докладати максимум зусиль.

27.05 в Івано-Франківському академічному ліцеї-інтернаті відбулося свято –  «Тріумф -2021», де відзначили учнів – призерів олімпіад, конкурсів, турнірів, спортивних змагань та їхніх наставників. Найкращих визначили в номінаціях «Інтелектуальна надія України», «Творча надія ліцею», «Науковий потенціал ліцею», «Спортивна надія ліцею».

Дякуємо благодійній організації «Благодійний фонд «Обдаровані діти сільської місцевості» за цінні призи, за цікаві та пізнавальні екскурсії.

Ми ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої й обдарованої молоді, учительської та батьківської громади,