Щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, Героїв війни в Україні

Щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, Героїв війни в Україні, з метою виховання патріотичної свідомості, любові до Батьківщини у рамках тижня Мужності “Іде війна…і рана ця болить” в ліцеї була проведена літературно-музична композиція “Не зрадити і не забути” (організатори Ольга СЕМАНІВ, Світлана ЛЮКЛЯН, Марія БІЛОГАН, Галина ГРИЦУК). Захід присвячений тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня —цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче– життя.
У заході взяли участь ліцеїсти 7-А, 8-А, 8-В класів, учнівське самоврядування ліцею, учасники вокального ансамблю “Мальви” та солісти – Надія ДУТЧАК, Марія МАКЕДОНСЬКА, Христина КІНАХ, Василина ЯРЕМЧУК (керівник Галина ГРИЦУК).
Учні декламували вірші, відтворили життєві історії про трагедії сімей під час війни. Ведучі розповіли про події, які відбувалися і тривають зараз в Україні. А також пом’янули воїнів. які загинули, захищаючи свободу та цілісність нашої держави. Зокрема,випускників нашого ліцею Андрія Прошака, Олександра Авдєєва, Василя Вінтоняка, Степана Бажика.
Прагнемо, щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. І щоб кожен міг здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій країні, яку щиро любимо!
Разом до ПЕРЕМОГИ!