Діти милосердя

«Твори добро і вір – тобі воздасться…» – під таким гаслом учасники волонтерського загону «Діти милосердя» (учні 10-Б, 10-І, 10-П класів, вихователі Яцишин С.В., Купчак І.А., Галян Т.В.), у рамках духовного проекту «До Господа – через молитву й пісню», підготували та провели благодійну акцію у Геріатричному пансіонаті м. Івано – Франківська.

Основним питанням було: «Де взяти кошти?» І , як гласить народна мудрість: «З миру – по нитці, бідному – сорочка». Учні  Андрійчук Ярина, Васкул Іванна, 10-Б клас та Медвійчук Юлія, Прокопів Руслана, 10-П клас, збирали пожертви між учнями гуртожитку. Хтось давав гривню, хтось – 50, а був і дуже милосердний хлопчик – учень 10-Ф класу Чунтул Богдан, його хочеться обов’язково згадати, тому що він тричі давав по 100 гривень! Не думаю, що він – найбагатший матеріально, але те, що у нього велике, добре серце і щира, милосердна душа, хочеться не те що казати, хочеться – кричати. Говорять, що добрі справи слід робити мовчки, бо Господь там, на небесах, все бачить, а милостиня, як відомо, спалює гріхи. Та все ж… Ми щиро вдячні всім, хто долучився до цієї акції.

Маючи солодкі подарунки, ми вирушили до мешканців пансіонату із Новорічними, Різдвяними віншуваннями та колядками, із вертепом та меланкуванням, понісши свої добрі, щирі серця та милосердні душі. Нас зустріли теплі, лагідні погляди, щирі слова подяки і побажання: «Приїжджайте до нас ще…»

Кажуть, що коли твоє життя здається важким, то слід подивитися на того, кому гірше за тебе, і зробити висновок…

За благодійну діяльність учні та вихователі нашого закладу (всі ті, які займаються нею) були нагороджені «Подякою» від адміністрації Геріатричного пансіонату. Творімо ж добро, не заради нагороди земної, а заради нагороди там, на небесах.

Яцишин С.В., Купчак І.А., Галян Т.В.

IMG_9605IMG_9625 IMG_9614 IMG_9568