Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з Днем працівника освіти!

Поважаємо та цінуємо Вашу невтомну працю, Ваше терпіння й розуміння, Вашу любов до ліцеїстів! Низький Вам уклін, панове! Нехай кожен день буде сонячним та привітним.Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги й радості. Бережіть у серці ті щирі учнівські усмішки, мрії, побажання, спогади, радісні і щемливі моменти. Хай Бог дарує Вам багато років життя!

Слова вдячності:
«Ви саме ті, для кого слова подяки ми говоримо щодня і навіть щохвилини. Адже Ви саме ті, хто подарував нам години свого життя. Навчили нас вчитись та пробачали нам багато всього. Дякуємо Вам за ту двійку, за ту похвалу та просимо щиро вибачення за те невиконане домашнє завдання, за той невивчений матеріал і за ту провалену контрольну. Ми здатні дякувати Вам завжди. За ту безмежно важку працю, яку ви робите щодня, наповнюючи нас знаннями. Ми дякуємо вам тут і зараз. Та подяки цієї, на жаль, замало, і навіть цілого життя не вистачить, щоб сказати, як сильно ми любимо Вас» (с)учні ліцею.