Енергоефективні школи: нова генерація

З 23 вересня 2019 року група учнів ліцею під керівництвом вчителя Дудидри Михайла Михайловича розпочали роботу у Всеукраїнському соціальному проекті «Енергоефективні школи: нова генерація», який впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Метою Проекту є виховання в учнів енергетично та екологічно грамотної поведінки і стилю життя, актуалізації проблеми раціонального використання енергетичних та інших ресурсів, залучення учнів до дій спрямованих на зниження споживання ресурсів. Впродовж 2019-2020 н.р. учасники проекту пройдуть он-лайн навчання за курсом “Абетка з житлово-комунального управління”, візьмуть участь в онлайн-грі “Розумний будинок”, розвинуть навички на вирішення виявлених проблем теплопостачання та теплозбереження свого будинку, класу та школи.

20190927_14455820190927_14442420190927_144207

Приємного та корисного Вам навчання!!!

Маю надію, що в 2020 році ліцей через консультації наших «юних експертів» зменшить споживання газу та світла)))))

Андрій Лемко