Тиждень математики, інформатики та фізики

З 28.11 по 2.12.2016 р. відбувся предметний тиждень математики, інформатики та фізики, під час якого було проведено цікаві заходи, уроки, виставки, майстер-класи, конкурси з метою заохочення учнів до вивчення цих точних складних наук.

Учитель математики Сапа М.М. організувала та провела разом з учнями 8 – І класу виставку «Цікава математика». Учні збирали різні цікаві математичні матеріали і створювали папки, що сприяло розвитку їх пошукових та творчих здібностей, перегляду великої кількості цікавої математичної інформації.

IMG_20161128_131714

Вчителі фізики Рачій Б.І. і Дудидра М.М. та вчитель інформатики Мельник І.Б. провели виставку настінних газет з фізики та інформатики. Усі виставлені газети є змістовними, наповнені цікавим матеріалом, гарно художньо оформлені. Показують зацікавленість учнями цими предметами.

IMG_20161202_090813 IMG_20161202_090756 IMG_20161202_090743

Також відбувся цікавий позакласний захід з інформатики та фізики «Віртуальний батл» між учнями профілю інформаційних технологій, підготовлений вчителями Мельником І.Б., Дудидрою М.М., Лемчаком В.М. Команди дівчат та хлопців показали свої ґрунтовні знання з предметів інформатики та фізики, логічне мислення, кмітливість, змагаючись у різноманітних цікавих конкурсах, як теоретичних так і практичних.

20161129_145853 20161129_143926

Солом’яний Л.Р., вчитель інформатики, провів майстер-клас для вчителів «Тестування учнів за допомогою системи Plicker». Метою майстер-класу було поділитися своїми вміннями створювати і проводити тестування із своїх предметів, використовуючи навіть мобільний телефон.

DSC00049

DSC00042

Учитель інформатики Дзюбінський С.С. провів відкритий урок «Створення діаграм» в 11 – Ф класі. Метою уроку було навчити учнів створювати діаграми різного типу, користуючись можливостями програми Microsoft Excel, яка була досягнена завдяки чіткому, зрозумілому викладу матеріалу вчителем за допомогою презентації Power Point та вдало підібраними ним завданнями. Учні із задоволенням розв’язували ці завдання, отримуючи кожного разу інші цікаві результати на комп’ютері.

DSC00054 DSC00052

Дутчак О.С., вчитель математики, провела відкритий урок з геометрії у 10 – Б класі «Перпендикуляр і похила». Протягом уроку було використано різні форми роботи (фронтальна, індивідуальна, групова, робота в парах тощо) та методи («Знаю, не знаю», «Геометричне лото», задачі з пропусками, з помилками). Було розв’язано багато задач різної складності. При підведенні підсумків уроку учні самі себе оцінювали і отримували оцінку за кількістю жетонів, які вони отримували протягом уроку.

wew IMG_20161201_112003

Вчителі математики Никируй О.Д., Адамчук Н.М. та Бережанська О.М. провели цікавий позакласний захід «Калейдоскоп» – змагання між учнями 9 – тих класів. Метою проведення цього заходу є підвищення інтересу учнів до вивчення математики. Конкурси і завдання були підібрані дуже вдало, діти змагалися  із завзяттям і цікавістю.

ter yu

Також у рамках проведення тижня математики, інформатики та фізики, вчителями Дутчак О.С. та Никируй О.Д. було проведено конкурс математичних віршів «Математичні рифми», де учні, в основному, із класів філологічного профілю, показали свої вміння поєднувати свої творчі здібності з математикою.

ere

З метою ознайомлення учнів з потрібною їм математичною інформацією, вчителями математики Никируй О.Д., Дутчак О.С., Адамчук Н.М., Сапою М.М., Бережанською О.М., було проведено виставку математичної літератури. Діти мали можливість познайомитись  із новинками математичної літератури. Особливо це цікавим виявилося для дітей, які є учасниками олімпіади з математики та учням, які готуються до ЗНО з математики.

IMG_20161204_194203

Вцілому предметний тиждень можна вважати вдалим, всі заплановані заходи були проведені. Всі вчителі математики, інформатики та фізики приймали участь у створенні та реалізації проведених заходів.