Ukraine Global Scholars

Ukraine Global Scholars– неприбуткова організація, яка зареєстрована в Україні та США, створена з метою надати допомогу талановитим та амбітним українським школярам отримати освіту у найкращих школах світу, зокрема, у США. Завдяки програмі українські учні отримують фінансову допомогу, яка покриває всі витрати учнів на час здобуття диплому бакалавра. Щороку обирають близько 50 учнів із всієї України. Після завершення навчання учні повертаються в Україну на 5 років, щоб працювати тут та розвивати державу.

В 2020р. 11 із 16 фіналістів та фіналісток вже вступили до приватних шкіл, отримавши близько 2 мільйонів доларів США у грантах. Троє із учасників стали стипендіатами премії Davis Scholarship, яка у майбутньому може покрити частину витрат на коледж. Одна з фіналісток, які вступили в школи – випускниця 11-І класу Кіцул Вероніка.

“Ukraine Global Scholars – одна з найкращих речей в моєму житті. Подавайте заявку на сайті http://ua-ukraineglobalscholars та спробуйте змінити своє життя на краще! Заявка заповнюється англійською мовою, тому, якщо ви можете зрозуміти питання там – обов’язково спробуйте!”, – каже Вероніка.

Адміністрація та педагогічний колектив вітає Вероніку, бажаємо наснаги на подальше навчання, отримання якісної освіти та реалізацію здобутих знань на розвиток України))))