Садкова Наталія Яківна, учителька історії, правознавства та громадянської освіти. Спеціаліст вищої категорії. Педагогічне звання  «учитель-методист». Тренерка з громадянської освіти. Освітній експерт. Голова методичного об’єднання вчителів суспільствознавчих дисциплін.

Підготувала переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з історії та правознавства; переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;  переможця II етапу Міжнародного конкурсу з українознавства.

Учителька – переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року– 2015» у номінації «Правознавство». У 2017 році захистила передовий педагогічний досвід «Формування громадянської культури в процесі вивчення суспільствознавчих дисциплін».

Розробниця уроків з предмета «Громадянська освіта» для збірника інноваційних уроків Інституту модернізації змісту освіти та онлайн-платформи відеокурсу Асоціації викладачів історії, громадянознавства та суспільних дисциплін «Нова Доба».

Боберська Наталія Володимирівна, учителька предмета “Основи християнської етики”. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала численних переможців ІІ, ІІІ етапів предметної олімпіади “Як ти знаєш Біблію? ” та обласного конкурсу “Бог, Україна, Родина і я “.

Співавтор підручника “Спеціальні історичні дисципліни”.

Кульчак Леся Степанівна, учителька правознавства і громадянської освіти. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Підготувала численних переможців II, III етапів  та трьох переможців   на IV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з правознавства.

Учні Лесі Степанівни є неодноразовими призерами обласного турніру юних правознавців. Ліцейна команда «Де-юре» тричі ставала призером  у Всеукраїнському турнірі юних правознавців.

Учитель  має друковані матеріали у фахових журналах.

Ткач Олег Михайлович, учитель історії та суспільствознавчих дисциплін. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготував переможців ІІ, ІІІ  та учасника ІV етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з історії та правознавства,  переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Його учні неодноразово ставали переможцями Міжнародного Транскордонного проєкту «Польща-Білорусь-Україна», обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства, правових турнірів «Права людини» на базі НУ Одеської юридичної академії та Юридичного інституту Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. Співавтор навчального посібника «Спеціальні історичні дисципліни».