Дутчак Олеся Степанівна, учителька математики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін.

Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.   Учні Олесі Степанівни є неодноразовими призерами обласного турніру юних математиків.  Переможниця конкурсу «Учитель року – 2010» у номінації «Математика».

Адамчук Наталія Михайлівна, учителька математики та інформатики. Спеціаліст  вищої категорії. Підготувала 2 призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Бережанська Оксана Михайлівна, учителька математики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.
Єрмохіна Галина Ігорівна, учителька математики, спеціаліст першої категорії.
Мельник Іван Богданович, учитель інформатики.  Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Підготував переможців ІІ, ІІІ, IV етапів Всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій; переможців ІІІ, ІV етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні вчителя є неодноразовими переможцями обласних турнірів  юних програмістів, обласних турнірів з інформаційних технологій, обласної інтелектуальної гри STEAM, Всеукраїнського конкурсу з програмування імені Павла Федорука, Всеукраїнського проекту «Школа передових технологій».  Іван Богданович є активним учасником різноманітних проєктів.
Гаврилюк Любов Мирославівна, учителька хімії. Спеціаліст першої категорії. Учні є учасниками та переможцями обласного турніру юних хіміків, переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Учасниця та лауреатка обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2015” у номінації “Хімія”.
Рачій Надія Володимирівна, учителька хімії. Спеціаліст другої категорії. Підготувала переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Бойчук Ірина Михайлівна, учителька хімії, біології, основ здоров’я. Спеціаліст першої категорії. Учні є переможцями обласного турніру юних хіміків. Координатор Всеукраїнського природничого конкурсу”Колосок”.
Сегида Тетяна Олегівна,  учителька біології.  Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала численних переможців  ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з біології, екології, Учні Тетяни Олегівни є неодноразовими призерами обласного турніру юних біологів.  Співавтор навчально-методичного посібника для вчителів біології «Візуалізація навчального матеріалу на уроках біології у 9 класі». Учасниця конкурсу «Учитель року – 2017».
Курган Лілія Михайлівна, учителька географії, фінансової грамотності, ОМЗ. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Учні є призерами ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, економіки, 1 призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Фелик Олександра Михайлівна, учителька географії. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Учні педагогині є переможцями ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, призерами обласного турніру юних географів.
Дудидра Михайло Михайлович, учитель фізики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготував переможців ІІ, ІІІ та одного переможця IV етапів Всеукраїнської олімпіади з фізики; переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні вчителя є неодноразовими переможцями обласних турнірів  юних фізиків. Михайло Михайлович став фіналістом обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Фізика».
Худоногова Марія Андріївна, учителька фізики. Спеціаліст другої категорії.
Рачій Богдан Іванович, учитель фізики. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, доктор фізико-математичних наук. Співавтор близько 90 наукових та науково-педагогічних статей.