Ліцовська Олександра Петрівна, учителька англійської мови. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Голова методичного об’єднання філологічних дисциплін.

Дворська Марія Миколаївна, учителька української мови і літератури. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури, призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, призерів І та ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства.  Фіналіст обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року  ̶  2018» у номінації «Українська мова і література».  Переможець 2-го обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року  ̶  2016»  – ІІ місце.
Дженджеруха Любов Василівна,   учителька української мови і літератури. Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
Капущак Світлана Олександрівна, учителька української мови і літератури. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури, призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Яницька Галина Григорівна, учителька української мови і літератури. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Голова методичного об’єднання класних керівників. Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури, призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, призерів І та ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства.  Фіналіст обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року  ̶  2017» у номінації «Українська мова і література».
Боднарчук Оксана Тарасівна, учителька англійської мови. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала  призера ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови.
Ярема Наталія Леонідівна, учителька англійської мови. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Підготувала  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови. Учні є переможцями Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), фіналістами Ukraine Global Scholars.