Ми – здорова нація!
Впродовж з 28 листопада по 03 грудня в нашому навчальному закладі проводився  Тиждень “Ми – здорова нація!”  з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я.
  У рамках тижня 29 листопада у 10І та 10П класах вихователями Владикою О.Т. Та Фущич У.С. була організована зустріч за круглим столом на тему “Наркоманія- дорога в нікуди!”. Спікерами були запрошані старший опер УБН  Івано – Франківській області ДБН майор поліції Віталій Парашук та опер уповноважений майор поліції  Вікторія Козенчук. А також працівники Благодійного фонду “”БФРЦ”  Захід шанс” Володимир  Поляков та голова БФ “Волна” Олександр Цюпка.
  Під час зустрічі учні мали змогу отримати глибші  знання про хворобу  – наркоманію та наркотичні речовини, їх дію на організм людини та шляхи профілактики. Розглянули поняття наркоманія в моральному, правовому, медичному аспектах.
  Так, колишні наркозалежні Володимир Поляков та Олександр Цюпка на власному досвіді намагались донести учням про страшні наслідки наркотиків, як для здоров’я людини, так і про покалічені долі не однієї сім’ї.
  Усі спікери намагались донести ліцеїстам  розуміння і переваги здорового способу життя, вміння  аналізувати свої дії та поведінку.
    У вестибюлі ліцею учні підготували та розмістили інформаційний калейдоскоп “Молодь за здоровий спосіб життя”, де були подані відомості про шкідливість алкоголю, наркотиків, тютюну у підлітковому віці.
Учнівським самоврядуванням (керівник Галина Грицук) були підготовлені буклети про шкідливість куріння електронних сигарет.
30 листопада в рамках ” Тижня ” Ми- здорова нація!” У 10П класі та 10І класі  вихователями був проведений лекторій – зустріч із інспекторами відділу зв’язків з громадськістю УПП в Івано-франківській області Тетяною Беркій та Наталею Попадюк на тему: “Коло проблем, або коли ми ризикуємо”. Тематика зустрічі була різностороння, та головна мета – продовжити формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу; виховання бажання дотримуватися правил здорового способу життя.
Ліцеїсти разом із спікерами прийшли до висновку, що слабка проінформованість людей про шляхи передачі інформації – це основна причина високих темпів поширення хвороб.
Життя – це рух, здоровий рух! І це продемонстрували наші учні  2 грудня під час загальноліцейного флешмобу ” Ми – здорова нація ” у вестибюлі ліцею. Організували та провели учні 10І , 10П, 11В  класів разом із вихователями та педагогом організатором.