Свято Першого Дзвоника
Сьогодні в Івано-Франківському спортивному ліцеї відбулись урочистості з нагоди свята Першого Дзвоника.
У цей день ліцей відчинив двері в країну знань для нових учнів.
Директор ліцею – Василь СТЕФАНИШИН урочисто відкрив свято, а також запросив до слова вельмишановних присутніх гостей: народного депутата України – Едуарда ПРОЩУКА, директора Департаменту освіти і науки ОДА- Віктора КІМАКОВИЧА, голову Івано-Франківського обласного відділення національного Олімпійського комітету України- Мирослава КАРАБІНА, а також заступника начальника управління спорту і молоді ОДА – Костянтина ЛИСЕЙКА.
Вони привітали присутніх зі святом і побажали учням успіху в освітній та спортивній діяльності.
З нагоди свята Мирослав КАРАБІН  подарував ліцеїстам олімпійський прапор з автографом Президента НОК України Вадима ГУТЦАЙТА та спортивну  літературу.
Надзвичайно вдячні за таких подарунок для наших ліцеїстів.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання наших випускників, воїнів, які поклали своє життя у бою, а також всіх тих чиє життя забрала ця жахлива війна.
Сьогодні з впевненістю можна сказати, що наш заклад твердо крокує до своєї мети – здоров’я та виховання учнів, а також підготовка олімпійського резерву з фізично обдарованих дітей України.
На початку вашого спортивного шляху хочеться сказати: “Хай завжди в унісон б’ються серця всіх членів великої спортивної родини, адже спортивна нація – це майбутнє України.