Формувати збірну команду з футболу Івано-Франківської області довірено тренеру ліцею Богдану Петровичу ШПИРЦІ
Раді повідомити, що рішенням засідання Івано-Франківської обласної асоціації футболу, яке відбулось 9 лютого і було присвячено проведенню зонального етапу VI-ї Гімназіади України з футболу серед школярів 2006-2008 років народження.
Формувати збірну команду Івано-Франківської області довірено Богдану Петровичу ШПИРЦІ – українському футболісту, що грав на позиції захисника та півзахисника, тренеру Івано-Франківського спортивного ліцею Івано-Франківської обласної ради, відомого виступами за низку українських клубів різних ліг, зокрема, «Скала», «Волинь» та «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).
У засіданні взяли участь голова обласної асоціації футболу Тарас КЛИМ, перший заступник голови, виконавчий директор “ІФАФ” Василь СІКОРА, віце-президент Дитячо-юнацької футбольної ліги області Микола ВАСИЛЬКІВ, начальник відділення Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло СТЕФАНКІВ, спеціаліст Ілля ФРЕЇК, директор Івано-Франківського спортивного ліцею Івано-Франківської обласної ради та ФК “Ліцей-Вікторія” Василь СТЕФАНИШИН, директор СДЮСШОР “Прикарпаття” Віктор КРИС, тренер ФК “Ліцей-Вікторія” Богдан ШПИРКА, тренер ФАПФ Володимир САЛІЙ, директор СК Академії НФК “Ураган” Роман ШВЕД.
Нагадаємо, що у минулому році співпраця тренера Богдана ШПИРКИ з тренером Юрієм ШПИРКОЮ привела збірну школярів Івано-Франківської області до перемоги у V Гімназіаді і дала можливість представляти країну на Чемпіонаті світу з футболу ISF в Марокко!
Цьогоріч тренери теж формуватимуть збірну області з Івано-Франківських футбольних клубів “Ліцей-Вікторія” (Івано-Франківський спортивний ліцей), ФАПФ та СДЮСШОР “Прикарпаття».
Бажаємо їм достойно підготувати команду і показали високі досягнення у VI Гімназіаді і представити Україну цього року на міжнародній арені.