Інтегрований урок “Футбол вимагає руху!”
Ось і настало бабине літо! Перед початком холодів — це прекрасна можливість насолодитися останніми теплими днями. У рамках декади природничо-математичних дисциплін у 7-А класі вчителем із спорту Андрієм НЕСТЕРУКОМ та вчителем фізики Михайлом ДУДИДРОЮ проведено інтегрований урок «Футбол вимагає руху!».
Метою уроку було повторення різних видів рухів у фізиці та інтегрування їх у виконання вправ з футболу, спонукання до творчого мислення, показ взаємозв’язку між фізикою і фізичним вихованням.
Місцем проведення було спортивне поле ліцею із синтетичним покриттям, що дуже сподобалось дітям. Під час уроку ліцеїсти узагальнили матеріал з вивчених тем, навчилися використовувати розв’язки задач з фізики в нестандартних ситуаціях. Особливо цікавим був розгляд рухів футболістів збірної України, яка є прикладом для наслідування підростаючого покоління.
«Родзинкою» уроку стало пробивання пенальті, де учні проявили творче мислення та розвинули вміння утверджувати себе через постійну продуктивну діяльність.
Такі уроки чудово підходять для закріплення й узагальнення знань з предметів. Майбутні таланти футболу зауважили, якщо ти хочеш досягти певного рівня в футболі, доцільно не тільки працювати над витривалістю, а й розвивати нестандартні прийоми, логіку мислення та швидкість прийняття рішень.