Перші місця на ХVІІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів
Сильний спортсмен – УСПІШНИЙ спортсмен, а РОЗУМНИЙ спортсмен – усім спортсменам СПОРТСМЕН!!!
За підсумками роботи комісій із перевірки науково-дослідних робіт, на підставі рішення журі ХVІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти 20 березня 2024 року визначено переможців.
Гордимося нашими Христиною ХРЕПТИК (науковий керівник Галина ЯНИЦЬКА)та Світланою ПОПОВИЧ (науковий керівник Марія ДВОРСЬКА), які посіли достойні ПЕРШІ місця!!! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, упевнено підкорювати вершини, популяризувати НАШУ МОВУ й СВІЙ НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ усюди й серед усіх!!!
(автор – Галина ЯНИЦЬКА).