Участь у проекті GoCamp!!!

В грудні 2019 року академічний ліцей-інтернат подав заявку на участь в пректі GoCamp-це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам. Суть пропонованого завдання: запросити волонтерів до нашої школи. Учні ліцею під керівництвом учителя англійської мови Олесі Ліцовської змонтували мотиваційне відео про школу та Івано-Франківськ, а також аргументували, чому іноземці мають приїхати саме до нас у 2020 році. Тема креативної відеороботи — “Запроси волонтера до своєї школи”. Викладачі GoCamp не лише впроваджують сучасний формат літнього відпочинку, а й задають стандарт нової методики викладання, в центрі якої — інтереси та таланти дітей.

Пропонуємо Вашій увазі наш відеоролик))))

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 4217