1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.
В Україні гасло цьогорічного Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом звучить так : ” Війна і ВІЛ – виклики часу. Давайте перемагати разом!”
В Івано – Франківському спортивному ліцеї відбувся брифінг на тему:”СНІД та наркоманія – світова пандемія” для учнів 11П ( класний керівник Лілія Курган) та 11 І класів( класний керівник Олександра Ліцовська) організували : заступник з виховної роботи Людмила Андрейчук, вихователі Олександра Владика , Уляна Фущич.
На захід були запрошені гості, працівники управління по боротьбі з наркозлочинністю Національної поліції України оперуповноважені майори поліції Вікторія Козинчук та Роман Делеб ‘юк. Які проінформували присутніх про кримінальну відповідальність щодо вживання та поширення наркотиків.
На зустрічі також були присутні голова БФ ” Хвиля” Володимир Поляков та соціальний працівник- переселенець з Рівненської області Дмитро Гуков, які поділилися гірким досвідом вживання наркотиків та роботою фонду щодо виявлення і надання медичної та психологічної допомоги ВІЛ інфікованим та наркозалежним.
Ліцеїстів піднята тема зацікавила ,що проявлялося в їх активності під час брифінгу. Так, інформатики себе добре проявили, як майбутні айтішники, а правники- як знавці кримінального кодексу.
Сьогоднішня зустріч була направлена на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, наркотики, їх профілактику, толерантне ставлення до ВІЛ інфікованих.
Саме дотримання Божих заповідей , високоморальна поведінка і поінформованість кожного, зможуть зберегти людство від занепаду та хвороби СНІД!