Кожен із нас погодиться із твердженням , що найцінніше, що має людина – це здоров’я.
З метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, отримання вмінь і практичних навичок в ліцеї з 01 грудня по 08 грудня 2022 року була проведена декада “Ми здорова нація” (відповідальні Людмила АНДРЕЙЧУК, Олександра ВЛАДИКА та Уляна ФУЩИЧ).
Розпочалася декада з брифінгу «СНІД та наркоманія – світова пандемія» для учнів 11-П та 11-І класу, до якого долучилися працівник управління з бротьби з наркозлочинністю Національної поліції України оперуповноважені майори поліції Вікторія КОЗИНЧУК та Роман ДЕЛЕБ’ЮК. Вони профінформували ліцеїстів про кримінальну відповідальність щодо вживання та поширення наркотиків.
На зустрічі також були присутні голова БФ “Хвиля” та соціальний працівник – переселенець з Рівненської області Дмитро ГУКОВ, які поділилися гірким досвідом вживання наркотиків та роботою фонду щодо виявлення і надання медичної та психологічної допомоги ВІЛ інфікованим та наркозалежним.
У вестибюлі ліцею 2 грудня 2022 року учні мали змогу оглянути інформаційний калейдоскоп “Це твій вибір», який був створений вихователями Олександрою ВЛАДИКОЮ та Уляною ФУЩИЧ.
5 грудня 2022 року учні 8-А класу мали можливість узяти участь у цікавій квест-грі “У пошуках скарбу “Здоров’я”, який організували та провели вихователі-тренери Андрій ЧЕРКАСОВ та Роман ЛІСОВИК.
8 грудня 2022 року в пансіоні ліцею вихователями Олександрою ВЛАДИКОЮ та Уляною ФУЩИЧ було організовано майстер-клас із виготовлення енергетичних батончиків “Victoria – разом до перемоги” та карпатський чай від ліцеїстів для воїнів ЗСУ.
Класні керівники 8-А класу Іван МЕЛЬНИК та 9-А класу Юрій КОСТИШИН разом з учнями провели спортивні естафети з метою утвердження пріоритетів ведення здорового способу життя, розвитку рухових якостей, почуття дружби, взаємодопомоги. Учні позмагалися в силі, спритності, винахідливості і просто відпочили.