Під час проведення екологічного тижня у ліцеї учні 10-Б класу (класний керівник Наталія Дойонко) та учні 11-Б класу (класний керівник Галина Грицук) відвідали Галицький національний природний парк.
Разом з екскурсоводом мандрували найцікавішими куточками парку, де прокладені туристичні маршрути та еколого-пізнавальні стежки, спостерігали рідкісні рослини, які занесені до Зеленої книги України та тварин, які знаходяться на території у центрі реабілітації диких тварин.
Для них створені належні умови перебування, які максимально наближені до їхнього існування у дикій природі.
Після реабілітації тварин повертають на волю, але лише тих, хто зможе знову жити у звичних для себе умовах.
Учні з великим захопленням поспілкувались з мешканцями центру реабілітації, корисно провели час та насолодились надзвичайно красивою природою парку.
Запрошуємо всіх також відвідати це місце та наповнитись незабутніми враженнями.????
На зображенні може бути: 5 людей та текст