В рамках екологічного тижня у ліцеї учнівським самоврядуванням, під керівництвом педагога-організатора Галини Грицук була створена інформаційна дошка “А що ти можеш зробити заради збереження довкілля?” де кожен учень зміг висловити своє бачення щодо покращення стану навколишнього середовища сьогодні.
????Як бачимо, забруднення водойм, лісів, повітря, військові дії, та інші фактори негативно впливають на екологію нашої планети. Відбуваються зміни клімату, глобальне потепління, природні ресурси вичерпані.
????Вирішення глобальних екологічних проблем починається з нас самих, наших родин і громад, зі змін у свідомості, аби зберегти своє навколишнє середовище комфортним, безпечним, різноманітним. Адже людина – частина природи.
????Також у ліцеї створено пункт прийому батарейок, які потім ми віддамо на утилізацію, контейнер для пластикових кришечок, з яких ми спільно з Івано-Франківським проєктом EcoReactive вже створили лавочки біля ліцею та продовжуємо працювати над екологічним вихованням нашої молоді.
На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються
На зображенні може бути: ‎7 людей, люди навчаються та ‎текст «‎NgNG ЛRTHиR علث‎»‎‎